Dash Cam47

MALÁ KAMERA, VEĽKÁ OCHRANA

Kompaktná, hlasom ovládaná auto kamera Garmin Dash Cam 47 so širokým 140-stupňovým zorným poľom, ktorá zachytáva a ukladá dôležité detaily vo videu s rozlíšením 1080p HD.

ikony Dash Cam 47

Zaznamenajte svoju jazdu.

KOMPAKTNÝ A DISKRÉTNY
KOMPAKTNÝ A DISKRÉTNY

Táto autokamera je mimoriadne kompaktná, takže je ideálna na snímanie videí bez toho, aby vám prekážala. Súčasťou balenia sú dve možnosti vedenia napájacieho kábla, smerom nahor alebo nadol, pre úhľadnú a diskrétnu inštaláciu.

OSTRÉ HD VIDEO
OSTRÉ HD VIDEO

Vďaka videu s rozlíšením 1080p HD, 140-stupňovému objektívu a optike Garmin Clarity™ HDR budete môcť zaznamenávať ostré videá s dôležitými detailmi vo dne aj v noci. V prípade potreby môžete použiť 2″ LCD displej na prehrávanie videa priamo na zariadení.

AUTOMATICKÉ NAHRÁVANIE
AUTOMATICKÉ NAHRÁVANIE

Po pripojení k zdroju napájania vozidla kamera nepretržite nahráva, takže ju môžete jednoducho nastaviť a zabudnúť na ňu.

DETEKCIA INCIDENTOV POMOCOU GPS
DETEKCIA INCIDENTOV POMOCOU GPS

Kamera automaticky ukladá videozáznam, keď zistí incident. Vďaka zabudovanému systému GPS, ktorý zaznamenanému videu dáva pečiatku s údajmi o polohe, budete mať dôkaz o tom, kedy a kde sa udalosti stali.

HLASOVÉ OVLÁDANIE
HLASOVÉ OVLÁDANIE

Nechajte ruky na volante a hlasovými príkazmi prikážte kamere uložiť video, spustiť a zastaviť nahrávanie zvuku, fotografovať a podobne.
K dispozícii v angličtine, nemčine, francúzštine, španielčine, taliančine a švédčine.

ÚLOŽISKO VAULT
ÚLOŽISKO VAULT

Uložené videá sú bezpečne uložené v online úložisku VAULT
a môžete k nim pristupovať pomocou aplikácie Garmin Drive™
v kompatibilnom smartfóne.
S aktívnym pripojením Wi-Fi® môžete zdieľať videoklipy
s ostatnými zaslaním odkazu
a prístupového kódu.

PLÁNY UKLADANIA
PLÁNY UKLADANIA

Každý videoklip je uložený v online VAULT úložisku na 24 hodín od jeho nahratia. Spoločnosť Garmin ponúka aj rozšírené plány ukladania prostredníctvom platených predplatných. Zobraziť plány ukladania.

PLÁNY ÚLOŽISKA VAULT:

Uložené videá sú bezpečne uložené v online Vault úložisku a je k nim prístup pomocou mobilnej aplikácie Garmin Drive™ na vašom kompatibilnom smartfóne. Vyžaduje sa aktívne pripojenie Wi-Fi®. Každý videoklip sa uloží do online úložiska Vault na 24 hodín od času nahratia (upload). Pre veľkosť uložených dát nie je žiadny kapacitný a veľkostný limit. Garmin tiež ponúka rozšírené programy úložiska prostredníctvom predplatného. Viac informácií sa dozviete na garmin.com/subscriptions.

Základný

0.00 €

mesačne

  Trvanie úložiska Vault
  24 hod.
Štandardný 

5.99 €

mesačne

  Trvanie úložiska Vault
  7 dní
Rozšírený 

10.99 €

mesačne

  Trvanie úložiska Vault
  30 dní

Pokročilá informovanosť vodiča.

VAROVANIA PRED ČELNOU KOLÍZIOU
VAROVANIA PRED KOLÍZIOU PRED VAMI

Na podporu bezpečnejšej jazdy dostávajte upozornenia, ak jazdíte príliš blízko k vozidlu pred vami.

UPOZORNENIA NA VYBOČENIE Z JAZDNÉHO PRUHU
UPOZORNENIA NA VYBOČENIE Z JAZDNÉHO PRUHU

Dostávajte upozornenia, ak vybočíte z cesty alebo prejdete cez stredovú čiaru.

VÝSTRAHA ″GO″
VÝSTRAHA ″GO″

Táto funkcia vás upozorní, keď sa zastavená premávka pred vami začne pohybovať.

BEZPEČNOSTNÉ A RÝCHLOSTNÉ RADARY
BEZPEČNOSTNÉ A RÝCHLOSTNÉ RADARY

Táto kamera vám ponúka upozornenia na blízke bezpečnostné a rýchlostné radary. Nie je k dispozícii vo všetkých regiónoch.

FUNKCIA TRAVELAPSE™
FUNKCIA TRAVELAPSE™

Zdieľajte svoju jazdu s priateľmi pomocou funkcie Travelapse. Hodiny jazdy skráti na minúty najdôležitejších momentov a vytvorí zábavné video, ktoré môžete jednoducho zdieľať.

Pohodlie
a pokoj.

ŽIVÝ NÁHĽAD
ŽIVÝ NÁHĽAD

Pomocou aplikácie Garmin Drive v kompatibilnom smartfóne môžete ku kamere pristupovať na diaľku a sledovať ju v režime Live View odkiaľkoľvek, keď ste mimo zaparkovaného vozidla. To si vyžaduje aktívne pripojenie Wi-Fi a trvalé napájanie; niektoré vozidlá si vyžadujú použitie kábla so stálym napájaním (predáva sa samostatne).

PARKOVACÍ STRÁŽCA
PARKOVACÍ STRÁŽCA

Táto funkcia monitoruje aktivitu v okolí vášho zaparkovaného vozidla a v prípade zistenia incidentu vás automaticky upozorní notifikáciou s videoklipom v aplikácii Garmin Drive v kompatibilnom smartfóne. Vyžaduje aktívne pripojenie Wi-Fi.

ODOLNÝ DIZAJN
ODOLNÝ DIZAJN

Táto palubná kamera je skonštruovaná tak, aby odolala náročným podmienkam vo vozidle vrátane priameho slnečného svetla a vysokých teplôt.

EXTRA USB PORT
EXTRA USB PORT

Nemusíte sa rozhodovať medzi napájaním autokamery a nabíjaním telefónu. Dodávaná nabíjačka má ďalší port USB, takže môžete robiť oboje.

Presvedčte sa
o tom pomocou aplikácie Garmin Drive.

Viac info

ZOBRAZENIE A ZDIEĽANIE VIDEA
ZOBRAZENIE A ZDIEĽANIE VIDEA

Vstavané pripojenie Wi-Fi a technológia Bluetooth® umožňujú odosielať uložené videá do kompatibilného smartfónu s aplikáciou Garmin Drive, takže si môžete videá jednoducho prezerať, upravovať a zdieľať.

SYNCHRONIZÁCIA VIDEA Z PALUBNEJ KAMERY
SYNCHRONIZÁCIA VIDEA Z PALUBNEJ KAMERY

Aplikácia Garmin Drive dokáže ovládať a prehrávať synchronizované videá až zo štyroch palubných kamier Garmin (predávajú sa samostatne) namontovaných okolo vášho vozidla, aby ste mohli zachytiť video z viacerých uhlov pohľadu.

Použitie automatickej synchronizácie Dash Cam na pripojenie viacerých kamier
Garmin Dash Cam k aplikácii Garmin Drive

Používanie automatickej synchronizácie Dash Cam umožňuje spárovať ľubovoľnú kombináciu až 4 z nižšie uvedených kamier Garmin súčasne s mobilnou aplikáciou Garmin Drive.
To vám umožňuje inštalovať do jedného vozidla viac palubných kamier, napríklad predné a zadné, a vytvárať tak kompozitné simultánne videozáznamy obraz v obraze.
Kamera Garmin Dash Cam Tandem obsahuje dva objektívy. Vďaka tomu môžete mať až osem objektívov nahrávajúcich video súčasne, ak máte nainštalované štyri kamery Garmin Dash Cam Tandem.

Garmin Dash Cam 46
Garmin Dash Cam 47
Garmin Dash Cam 56
Garmin Dash Cam 57
Garmin Dash Cam 66W
Garmin Dash Cam 67W
Garmin Dash Cam Mini
Garmin Dash Cam Mini 2
Garmin Dash Cam Tandem


Inštrukcie na spárovanie viacerých kamier v mobilnej aplikácii Garmin Drive nájdete v príručke používateľa ku kamere Dash Cam. 

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.